Anesteziyoloji ve Reanimasyon Akademi

Email
WhatsApp kitap sipariş hattı: +905303042583
Lütfen talep ettiğniz kitap adı ve adetini sipariş ulaşacağı kişi iletişim bilgileriyle birlikte WhatsApp hattımızdan bize bildiriniz ( Ad ve soyad, kargo teslim adresi ve Telefon numarası). Kargolama sonrası EFT veye Web Post ödeme için+905303042583 hattından sizinle iletişime geçilecektir. BayrakolMP
Sales price 177,00 TL
Total: 177,00 TL
Discount
Total Tax:
Price / kg:
Description

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Önce  sistemimize kayıt olun, sonra giriş yapın daha sonra da ödeme işlemini tamamlamak için linki tıklayın..

 

“Güncel Anestezi Ders Notları” Kitabı, anestezideki gelişmeleri ve yenilikleri halen asistan olan hekimlerin ve anestezi uzmanlarının eğitimine katkı sağlamak için hazırlanmıştı. Oldukça ilgi çeken ve çok okunan bir kitap olması nedeniyle, çok değerli hocalarımızın katkısıyla “Anesteziyoloji ve Reanimasyon Akademi” Kitabı’nı hazırlama gerekliliği oldu.

Böylelikle 2018 yılında, yeni çıkan bilgiler ışığında ve daha ayrıntılı hazırlanan bu kitabın sizlere ulaşması en büyük dileğim. Literatürdeki en son yenilikleri içeren bu kitapla hem anestezi bilimine çok güzel bir eser kazandıracağız, hem de meslektaşlarımızın yolunu aydınlatacağız. Akademik hayatımda, ikinci kez editörlük yaptığım “Anesteziyoloji ve Reanimasyon Akademi” Kitabı’nda emeği geçen tüm hocalarıma şükranlarımı sunarım.

Her daim ileriye ve yeniye ulaşmak hedefiyle...

 

 Prof. Dr. Gülay OK

 

 

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Please publish modules in offcanvas position.