Anesteziyoloji ve Reanimasyon Akademi

Email
WhatsApp kitap sipariş hattı: +905303042583
Lütfen talep ettiğniz kitap adı ve adetini sipariş ulaşacağı kişi iletişim bilgileriyle birlikte WhatsApp hattımızdan bize bildiriniz ( Ad ve soyad, kargo teslim adresi ve Telefon numarası). Kargolama sonrası EFT veye Web Post ödeme için+905303042583 hattından sizinle iletişime geçilecektir. BayrakolMP
Sales price 177,00 TL
Total: 177,00 TL
Discount
Total Tax:
Price / kg:
Description

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Önce  sistemimize kayıt olun, sonra giriş yapın daha sonra da ödeme işlemini tamamlamak için linki tıklayın..

 

“Güncel Anestezi Ders Notları” Kitabı, anestezideki gelişmeleri ve yenilikleri halen asistan olan hekimlerin ve anestezi uzmanlarının eğitimine katkı sağlamak için hazırlanmıştı. Oldukça ilgi çeken ve çok okunan bir kitap olması nedeniyle, çok değerli hocalarımızın katkısıyla “Anesteziyoloji ve Reanimasyon Akademi” Kitabı’nı hazırlama gerekliliği oldu.

Böylelikle 2018 yılında, yeni çıkan bilgiler ışığında ve daha ayrıntılı hazırlanan bu kitabın sizlere ulaşması en büyük dileğim. Literatürdeki en son yenilikleri içeren bu kitapla hem anestezi bilimine çok güzel bir eser kazandıracağız, hem de meslektaşlarımızın yolunu aydınlatacağız. Akademik hayatımda, ikinci kez editörlük yaptığım “Anesteziyoloji ve Reanimasyon Akademi” Kitabı’nda emeği geçen tüm hocalarıma şükranlarımı sunarım.

Her daim ileriye ve yeniye ulaşmak hedefiyle...

 

 Prof. Dr. Gülay OK

 

 

YORUMLAR

 

Salih K

Anestezi kitabını kısmen de olsa okuma imkanım oldu. Orijinal bir kitap.

 

Mahmut C

Çeviri olmaması güzel. Çünkü çeviri kitabı keyifle olmakta zorlanıyorum. Orijinal kitaplar anne sütü gibi yazarın ifadelerini  tam anlayabiliyorum. Oysa çevriler bana mama gibi geliyor. Anlamakta bazen zorlanıyorum

 

D Deniz

Resimler çok hoşuma gitti. Çok açıklayıcı

 

G Artan

Çok bilgi içeren bir kitap. Özellikle uzmanlık öğrencilerin hepsinin okuması gerekir.

 

Ayşe G

Anestezi hakkında çok kitap var ama yeterli değil. Bu kitabın çok merkezli olması ayrı bir güzellik. Konular çok güzel özetlenmiş. Birkaç konu da istediğim akıcılık yok. Ama genel olarak okumaya değer.

 

Cenk U

Anesteziyi severek seçtim. Her kitabını okumaya çalışıyorum. Bu kitapta bazı konu başlıkları kısa kesilmiş. Biraz daha detay verile bilir.

 

Devrim F

Keşke daha önce alsaydım. Çok iyi hazırlanmış. Çok açıklayıcı

 

 

 

 

 

 

 

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Please publish modules in offcanvas position.