Acil hastalıkların tanı ve tedavisi

Email
WhatsApp kitap sipariş hattı: +905303042583
Lütfen talep ettiğniz kitap adı ve adetini sipariş ulaşacağı kişi iletişim bilgileriyle birlikte WhatsApp hattımızdan bize bildiriniz ( Ad ve soyad, kargo teslim adresi ve Telefon numarası). Kargolama sonrası EFT veye Web Post ödeme için+905303042583 hattından sizinle iletişime geçilecektir. BayrakolMP
Sales price 195,00 TL
Total: 195,00 TL
Discount
Total Tax:
Price / kg:
Description

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Önce  sistemimize kayıt olun, sonra giriş yapın daha sonra da ödeme işlemini tamamlamak için linki tıklayın..

 

 

Bu kaynak kitap, Acil Tıp ile ilgili birimlerdeki sağlık çalışanları, Tıp Fakültesi öğrencileri ve hekimlik andı içen tüm hekimlerin bilmesi gerekli olan temel acil hasta bakımı ve tedavisini içeren bilgiler içermektedir.

Acil Tıbbın temel hedeflerinden biri hastalıkların tanısına ulaşmak için öncelikle mevcutlardan yararlanarak ayırıcı tanıyı yapmak ve sonuca ulaşmaktır. Bu doğrultuda amacımız; ulaşmak istediğimiz kitlelere bilinmesi gereken acil olguların erken tanı, ayırıcı tanı ve tedavisi hakkında bilgi vermektir. Bu bilgiler, mevcut kaynak kitaplar ve her biri kendi alanında uzman değerli hocalarımızın tecrübeleri de katılarak derlenip toparlanmıştır. Bölüm sonlarında özetler, sorular, cevaplar ve örnekler ile anlatılan bölümlerin pekiştirilmesi hedeflenmiştir.

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Please publish modules in offcanvas position.