Acil Göz Hastalıkları

Email
WhatsApp kitap sipariş hattı: +905303042583
Lütfen talep ettiğniz kitap adı ve adetini sipariş ulaşacağı kişi iletişim bilgileriyle birlikte WhatsApp hattımızdan bize bildiriniz ( Ad ve soyad, kargo teslim adresi ve Telefon numarası). Kargolama sonrası EFT veye Web Post ödeme için+905303042583 hattından sizinle iletişime geçilecektir. BayrakolMP
Sales price 66,00 TL
Total: 66,00 TL
Discount
Total Tax:
Price / kg:
Description

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Önce  sistemimize kayıt olun, sonra giriş yapın daha sonra da ödeme işlemini tamamlamak için linki tıklayın..

 

ISBN   : 978-975-17-0000-1

Eser   :  Acil Göz Hastalıkları El Kitabı

Editörler : Rahmi Duman, Reşat Duman

 

Bu kitabın her türlü yayın hakkı Derman Tıbbi Yayıncılığa aittir. Yazılı olarak izin alınmadan kaynak gösterilmeden kısmen veya tamamen kopya edilemez; fotokopi, teksir veya diğer yollarla çoğaltılamaz.

 

 

Bu kitap ülkemizdeki tıp eğitiminde çok kısıtlı zamanda verilmeye çalışılan, ancak günlük pratikte önemli bir konu olan göz hastalıkları acillerinin basit ve kısa bir şekilde anlatılması amacıyla yazılmıştır. Bu kitabın esas hedefi başta tıp fakültesi öğrencileri olmak üzere, acil tıp uzmanları ve aile hekimleridir. Bu kitaptaki bilgiler ülkemizdeki göz doktorlarının tecrübelerinden faydalanılarak bir alt basamaktaki hekimlerin hastaları doğru yönlendirmesi amacıyla belirli bir sırayla kısa ve özet olarak verilmiştir. Bu kitaptaki konular özellikle acil tıp pratiğinde karşılaşılacak hastalıkların tek tek anlatılması şeklinde hazırlanmıştır. Hastaların muayene- si sırasında hekimlerin biyomikroskop gibi önemli bir muayene aracının yanlarına olmadığı özellikle düşünülmüştür. Her bir bölümde kısa bir giriş paragrafının ardından hastanın hangi şikayetlerle önü- müze gelebileceği, hastanın muayene bulguları, ayırıcı tanıda neler aklımıza gelme- si gerektiği (parantez içinde ayırıcı tanıya has birkaç özelliği verilerek), tedavisi ve ne zaman bir göz doktoruna konsulte etmemiz gerektiği anlatılacaktır.

 

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.

Please publish modules in offcanvas position.